Dr. Hasan Sert Adım Grubuna İş Dünyası Hakkındaki Tesbit ve Tecrübelerini Anlattı
Basından haberler 3

Tarih:14-10-2015 10:49 / Okunma: 1995


Tümsiad E. Genel Başkanı ve Ak Parti 1. Bölge Mv. A.Dr. Hasan Sert Adım Grubuna İş Dünyası Hakkındaki Tesbit ve Tecrübelerini Anlattı.

Dostluk ve arkadaşlık maksatlı güzide insanların oluşturduğu Adım Grubunun 02. Haziran 2015 günü Üsküdar Validebağ Kasrı öğretmen evinde yapılan yemekli toplantısında Tümsiad E Genel Bşk.ve Ak Parti 1. Bölge Mv. A. işadamı Dr. Hasan Sert “Geçmişten Günümüze İş Dünyası” konusunda konferans verdi.

Toplantıya çok sayıda seçkin davetlinin yanında Devlet E.Bakanlarından Hasan Aksay, Azmü Sebat A.Ş.Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Cansu, Vatan Bilgisayar Yönetim Kurulu Bşk Nuri Vatan, Merkez Valisi (İstanbul E Valisi) Hüseyin Avni Mutlu, Merkez Valisi Murat Yıldırım gibi seçkin davetlilerin yanında öğretim üyelerinden, e. Milletvekillerinden ve bürokratlardan da çok sayıda davetli katıldı.

Toplantı İlahiyat Fakültesi Kuranı Kerim Öğretim Üyesi Prof Dr Nihat Temel hocanın okuduğu Kura’n-ı Kerim tilaveti ve Başkan İbrahim EKŞİ’nin selamlama konuşmasıyla başladı.

Sayın SERT konuşmasında, gezdiği birçok ülkede iş dünyası hakkındaki tesbit ve değerlendirmelerini davetlilerle paylaştı. Konuşma ilgiyle izlendi. Konuşmanın sonunda davetlilerin katkıları dinlendi. Soruları cevaplandırıldı.

Soruların cevaplandırılmasından sonra Sayın SERT’in Afrika Danışmanı Tıp Doktoru Cuma bey Tanzanya hakkında bilgi verdi. İşadamlarını Tanzanya’ya davet etti. Yatırım için çok uygun imkanların bulunduğunu belirtti.

Adım Grubu Başkanı İbrahim Ekşi, katılanlara teşekkür konuşması yaptı. Ve Sayın Sert’e Teşekkür Plaketi vermesini Devlet E. Bakanı Hasan AKSAY’dan rica etti. Sayın AKSAY Teşekkür plaketini vermesinin ardından 07 Haziran 2015 seçimlerinin önemini vurgulayan kısa bir konuşma yaptı

Toplantı Kur’anı Kerim tilavetiyle sonlandırıldı.

Adım Grubu aylık toplantılarının Temmuz ve Ağustos aylarında yapılmıyacağı, Eylül ayında tekrar başlıyacağı davetlilere duyuruldu. 02.06.2015Twitter
Facebook
Ziyaretçi Sayısı
Aktif Ziyaretci 2
Dun Ziyaret Eden(Tekil) 34
Bugun Ziyaret Eden(Tekil) 9
Toplam Ziyaretci 98563
IP 3.237.71.247