Prof. Dr. Nevzat TARHAN Adım Grubuna Konferans Verdi
Basından haberler 3

Tarih:14-10-2015 09:53 / Okunma: 1960


Prof. Dr. Nevzat TARHAN Adım Grubuna Konferans Verdi

Dostluk ve arkadaşlık maksatlı güzide insanların oluşturduğu Adım Grubunun 06 Ekim 2015 günü Üsküdar Validebağ Kasrı Öğretmen Evinde yapılan yemekli toplantısında, Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat TARHAN Liderlik Psikolojisi konusunda konferans verdi. Toplantıya çok sayıda seçkin davetlinin yanında; Kültür E Bakanlarından İsmail Kahraman, Vatan Bilgisayar Yönetim Kurulu Bşk Nuri Vatan, Merkez Valisi Murat Yıldırım gibi seçkin davetlilerin yanında öğretim üyelerinden, e. Milletvekillerinden ve bürokratlardan oluşan çok sayıda davetli katıldı.

Toplantı Kura’n-ı Kerim tilaveti ve ardından Adım Grubu Başkanı İbrahim EKŞİ’nin selamlama konuşmasıyla başladı.

Sayın TARHAN konuşmasında Liderlik Modellerinden bahsetti. Bunların psikolojik özelliklerini örnekler vererek karşılaştırdı. Konuşma ilgiyle izlendi. Konuşmanın sonunda davetlilerin soruları cevaplandırıldı.

01 Kasım 2015 tarihinde yapılacak olan Milletvekili seçimlerinde Ak Parti Listesinden İstanbul 1. Bölge 1.Sıradan aday olan Adım Grubu Kurucusu ve Onursal Başkanı Sayın İsmail KAHRAMAN, seçimlerden sonra gruptan geçici olarak ayrılacağı için kendisine söz verilmesi üzerine. dilek ve temennilerini dile getirdi.

Konuşmaların sonunda, Adım Grubu Başkanı İbrahim Ekşi, katılanlara teşekkür konuşması yaptı. Ve Sayın TARHAN’a Teşekkür Plaketini verdi.

Toplantı Kur’anı Kerim tilavetiyle sonlandırıldı.Twitter
Facebook
Ziyaretçi Sayısı
Aktif Ziyaretci 1
Dun Ziyaret Eden(Tekil) 34
Bugun Ziyaret Eden(Tekil) 8
Toplam Ziyaretci 98562
IP 3.237.71.247