Prof Dr. Recep ÖZTÜRK Adım Grubuna Konferans Verdi
Basından haberler 3

Tarih:08-12-2015 09:53 / Okunma: 1887


Prof Dr. Recep ÖZTÜRK Adım Grubuna Konferans Verdi

Dostluk ve arkadaşlık maksatlı güzide insanların oluşturduğu Adım Grubunun 03 Kasım 2015 günü Üsküdar Validebağ Kasrı Öğretmen Evinde yapılan yemekli toplantısında,

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları Ana Bilim Dalı Başkanı Prof Dr. Recep ÖZTÜRK “Eğitimde Temel Sorunlar ve Çözüm Önerileri”konusunda konuşma yaptı. Toplantıya çok sayıda seçkin davetlinin yanında; Kültür E Bakanlarından İsmail Kahraman, Devlet E.Bakanı Hasan AKSAY, Vatan Bilgisayar Yönetim Kurulu Bşk Nuri Vatan, Merkez Valisi (İstanbul E Valisi) Hüseyin Avni Mutlu, Merkez Valisi Murat Yıldırım gibi seçkin davetlilerin yanında öğretim üyelerinden, e. Milletvekillerinden ve bürokratlardan oluşan çok sayıda davetli katıldı.

Toplantı Kura’n-ı Kerim tilaveti ve ardından Adım Grubu Başkanı İbrahim EKŞİ’nin selamlama konuşmasıyla başladı.

Sayın ÖZTÜRK Türkiye’de eğitimin sorunlarından bahsetti Çözüm önerilerinde bulundu

Konuşma ilgiyle izlendi. Konuşmanın sonunda davetlilerin soruları cevaplandırıldı.

01 Kasım 2015 tarihinde yapılan Milletvekili seçimlerinde Ak Parti Listesinden Milletvekili seçilen Adım Grubu Kurucusu ve Onursal Başkanı Sayın İsmail KAHRAMAN, grup toplantılarına bir süre katılamıyacağı için kendisine söz verilmesi üzerine. dilek ve temennilerini dile getirdi.

Konuşmaların sonunda, Adım Grubu Başkanı İbrahim Ekşi, katılanlara teşekkür konuşması yaptı. Ve Sayın ÖZTÜRK’e Teşekkür Plaketini verdi.

Toplantı Kur’anı Kerim tilavetiyle sonlandırıldı.Twitter
Facebook
Ziyaretçi Sayısı
Aktif Ziyaretci 1
Dun Ziyaret Eden(Tekil) 34
Bugun Ziyaret Eden(Tekil) 10
Toplam Ziyaretci 98564
IP 3.237.71.247