İbrahim EKŞİ Hektaş Şirketler Grubu yönetim kurulu başkanı | iştirakler

Hektaş Şirketler Grubu Gayrimenkul Ltd. Şti 

HAYALLERİNİZİ İNŞA EDİYORUZ

Hektaş Grup Gayrimenkul, İnşaat ve Gayrimenkul sektöründe faaliyet göstermek amaçlı 1998 yılında kurulmuştur. İnsanların yaşayacağı toplu konutlar, okuyacakları okullar-üniversiteler, çalışacakları iş merkezleri, sağlık bulacakları hastaneler-sağlık ocakları, yarışacakları spor kompleksleri, sevdiklerine ulaşabilecekleri demiryolları- karayolları-limanlar- hava meydanları- otogar ve nefes alacakları parklar-bahçeler yapmak amacı ile kurulmuştur. Kuruluşundan bu güne kadar birçok projeye imza atmış olan şirketimiz hedeflerinde sınır tanımamaktadır. Şirketimiz dünyaca geçerli kalite standartlarına sahip olmakla birlikte, gerçek anlamda uygulayarak yapmış olduğu bütün işlerde kaliteyi ortaya koymuştur. Şirketimiz, İstanbul'da ideal olan her şeyi içinde barındıran, 330 dönümlük alanda 650 apart daire ve 250 villa inşaatını içeren "İdealist Kent"i hayata geçirmiş olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Bu projemiz 2007 yılında Türkiye’de “Yılın Konut Projesi” seçildi.

 

www.hektasgrup.com

İdealist Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

İdealist Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 28.11.2007 tarihinde, ülkemize faydalı, prestijli gayrimenkul projelerini en iyi şekilde gerçekleştirmek, kurucularının gayrimenkul sektöründeki bilgi ve tecrübe birikimleriyle gerek müşterilerinin, gerekse yatırımcılarının güven ve memnuniyetini sağlamak hedefleriyle hayata geçti.

Sermaye Piyasası Kurumu Mevzuatı ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklıklarına İlişkin Esaslar Tebliği (Seri VI, No: 11)'ne göre kurulan İdealist Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., değişen ve gelişen gayrimenkul sektöründe öncü şirketler arasında yer alma amacındadır. Bu düşünceyle inşaat, pazarlama, finansman ve hukuk faaliyetlerini kurumsal bir yapıda profesyonelce yürüterek, her projesinde kalite standartlarını bir basamak daha yükseltecek, likit ve kârlı portföyler oluşturacaktır.

www.idealistgyo.com

EMEK YAPI YATIRIM İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

2005   yılında kamu ve özel sektörde inşaat taahhüt işleri yapma amacı ile evlatlarımın kurdukları EMEK YAPI YATIRIM İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, konut,  okul,  spor tesisi, çalışmalarını başarılı bir şekilde tamamlamış.2012 yılı itibariyle  kentsel dönüşüm faaliyetlerini  gerçekleştirmek üzere   çalışmalarına devam etmektedir.

www.emekyatirim.com


Twitter
Facebook
Ziyaretçi Sayısı
Aktif Ziyaretci 2
Dun Ziyaret Eden(Tekil) 60
Bugun Ziyaret Eden(Tekil) 64
Toplam Ziyaretci 75546
IP 3.233.219.101